Automatyka Came

CAME

Came Bx Strong (bx78)

Came Bx Strong (bx78)

 

Solidny i niezawodny

Rozwiązanie dla bram przesuwnych o ciężarze do 800 kg i do 20 m długości. Dostępne w różnych wersjach dostosowanych do różnorodnych wymagań; dostępne są również wersje przeznaczone do intensywnego użytkowania.

Zaprojektowany dla długotrwałej pracy

Wysoka jakość materiałów sprawia, że z upływem czasu elementy siłownika nie muszą obawiać się szkodliwego działania czynników atmosferycznych i zachowują na długo perfekcyjną sprawność. Gama produktów BX zawiera różne modele odpowiednie dla różnorodnych warunków instalacyjnych.

Zalety

Dla instalatora: technologia EN Tested umożliwiająca uzyskanie certyfikatu zgodności instalacji z Normami Unii Europejskiej.
Dla użytkownika: system wykorzystuje enkoder dla zagwarantowania bezpiecznego i płynnego ruchu oraz dla zapewnienia bezpieczeństwa osobom użytkującym bramę.

Łatwa instalacja

Bx posiada regulowane nóżki, dzięki którym dostosowuje się perfekcyjnie do podłoża i do listwy zębatej znajdującej się na skrzydle bramy.

Elektronika 230V

  • zatrzymanie bramy przez naciśnięcie przycisku pilota radiowego, kontrola ruchu zawsze w zasięgu ręki;
  • częściowe otwieranie bramy, aby umożliwić przejście pieszych;
  • bezpieczeństwo także przy zamkniętej bramie, każde polecenie jest anulowane w przypadku wykrycia przeszkody przez urządzenia zabezpieczające.

a3


KRONO: Godne uzupełnienie Twojej bramy

Stworzony, by zaspokoić życzenia najbardziej wymagających klientów oraz połączyć styl i elegancję z wytrzymałością.
Dostępny w trzech wersjach, przeznaczony do montażu na bramach skrzydłowych posiadających skrzydła o długości od 3 do 5 m.

Perfekcyjne wkomponowanie w otoczenie

Dzięki swej formie, oraz specjalnemu wykończeniu, Krono dostosowuje się do wielu architektonicznych rozwiązań, także najbardziej wyszukanych i ekskluzywnych.
Szczególna aluminiowa struktura powoduje, że Krono jest optymalnym rozwiązaniem, o dużej wytrzymałości i długim czasie eksploatacji.

Zalety

Dla instalatora: wyświetlacz sygnalizacyjny do programowania funkcji i autodiagnostyka urządzeń zabezpieczających podłączonych do instalacji (ZM3).
Dla użytkownika: w przypadku przerwania dostawy prądu urządzenie blokuje bramę, ręczne otwieranie bramy odbywa się za pośrednictwem praktycznego systemu wysprzęglającego z kluczem. Stanowi to zabezpieczenie przed ewentualnymi próbami nieautoryzowanego wejścia na teren posesji.

Otwieranie pod kontrolą

Zatrzymanie bramy pilotem i funkcja częściowego otwierania bramy dla umożliwienia przejścia pieszych.

a4 a5


HOME

Kompletne zestawy do zautomatyzowania uchylnych i segmentowych bram garażowych. Wyposażone w sterowanie radiowe SPACE oraz wbudowaną lampę doświetlającą wjazd do garażu i wysprzęglenie na wypadek zaniku zasilania.

Dwie wersje dla różnych rozmiarów bram

  • HOME HG600 – kompletny zestaw do zautomatyzowania bram garażowych o powierzchni do 10m².
  • HOME HG1000 – kompletny zestaw do zautomatyzowania bram garażowych o powierzchni do 14m².

Zestawy zawierają zmiennokodowy pilot SPACE.

Seria HOME produkowana jest wyłącznie na potrzeby CAME Poland. Produkty HOME zostały przebadane w akredytowanym laboratorium w Unii Europejskiej pod względem zgodności z Dyrektywami oraz odpowiednimi Normami i uzyskały możliwość oznaczenia znakiem CE.

a6

 


O wiele więcej, niż zwykłe lampy ostrzegawcze

System automatyki nie może być uważany za kompletny bez specjalnej lampy ostrzegawczej sygnalizującej ruch elementów mechanicznych. Także w tym przypadku oferta Came zaspakaja wymagania wszystkich klientów prezentując produkty niezawodne pod kątem bezproblemowej pracy oraz bezpieczeństwa, zgodnie z wymogami Norm Unii Europejskiej.

a7

Kiaro

lampa ostrzegawcza o estetycznym designie, wykonana z materiałów najwyższej jakości. Dwa modele (230 V AC – 120 V AC i 24 V AC DC), które wykorzystują technologię oświetlenia LED, dzięki czemu są to produkty nadzwyczaj wydajne. Możliwość montażu na ścianie przy użyciu praktycznego wspornika (opcja).